Nie masz wirtualnego spaceru w Google Moja Firma? Koniecznie go dodaj!

wirtualny spacer Kraków, Wieliczka, Nowy Sącz, Google Moja Firma

Spacery wirtualne, które pojawiły się wraz z usługą Google Street View, stają się coraz bardziej popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w promocji firm. Pozwalają w dostępny sposób pokazać siedzibę firmy ewentualnie nieruchomość ważną dla naszego biznesu. Jest to atrakcyjna prezentacja, którą powinno się umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Sporo podmiotów nie do końca jednakże ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje oraz co zyskamy umieszczając go w wizytówce GMF.

Czym jest wirtualny spacer 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą fotografie, które układają się w realistyczny model naszego biura. Możemy w nim rozglądać się po pomieszczeniach i przechodzić do następnych miejsc budynku, w którym się znajdujemy. Wirtualny spacer to zatem możliwość odwiedzenia wnętrza nieruchomości i swobodnego poruszanie się po niej. Wirtualne spacery można dodawać obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany użytkownikom przeglądającym Google Maps w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Wirtualny spacer w wizytówce Google Moja Firma ma formę fotografii, a po kliknięciu tego elementu Google kieruje nas nas do dedykowanej strony, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google, zatem nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną czy związane z tym koszta. Możemy go natomiast udostępnić dla klientów na stronie www naszej firmy.

Które branże zyskają na stworzeniu wirtualnego spaceru Google Maps?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się udostępnić w wizytówce z kilku względów. Główny z nich to budowanie profesjonalnego wizerunku firmy oraz pozytywne zaprezentowanie się przed klientami. To spowoduje, iż dużo chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, jak również obdarzą nas większym zaufaniem. Jeżeli na naszej stronie www i w wizytówce Google Moja Firma opublikujemy wirtualny spacer i zdjęcia najwyższej jakości, przeglądarka Google sama oceni nas lepiej i będzie wyróżniać nas bardziej od konkurencji nie posiadającej spaceru 3D. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też niezwykle proste technicznie. Na rynku istnieje wielu doświadczonych fotografów, którzy bardzo szybko i – co równie najistotniejsze – w przystępnej cenie wykonają taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest przydatny w wielu branżach. Na pewno będzie to branża hotelarsko-turystyczna, w której nierzadko chcemy pochwalić się oferowanymi pokojami do wynajęcia. Możemy też pokazać tym sposobem swoje biuro czy punkt, gdzie obsługujemy klientów, np. salon piękności czy restaurację. Z wirtualnego spaceru możemy wykorzystać również wtedy, gdy szukamy nowych pracowników, aby zachęcić ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Top