Organizacja przyjęć okolicznościowych – postaw na kompleksowe usługi

Przyjęcia okolicznościowe - ta niebywała oferta każdego pozytywnie zaskoczy.

Gdy ktoś myśli o przygotowaniu dużej uroczystości rodzinnej, na ogół naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z obiadem weselnym. Jednak ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz zjeżdża się dziesiątki krewnych z dalszej i bliższej rodziny, to też „18-tki”, komunie oraz ceremonie chrztu. Jeśli wykaz gości jest długi, zwykle nie jesteśmy w stanie zaplanować przyjęcia i upichcić poczęstunku dla uczestników we własnym domu. W takiej sytuacji musimy zamówić pasujący do okazji lokal.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – na co zwrócić uwagę?

Poszczególne rodzaje przyjęć wiążą się z odmiennymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o typowo rozrywkowym charakterze, jak np. urodziny lub osiemnastka, w której uczestniczyć będą głównie osoby dorosłe, zaproszonym należy przygotować nie tylko miejsce, w którym zjedzą bez pośpiechu posiłek, ale i salę na tańce. Z kolei imprezy, w których znaczną część uczestników będą najmłodsi, między innymi chrzciny lub komunie, warto zorganizować w miejscu, które oprócz użyczenia sali w środku budynku oferuje dodatkowo przestrzeń w ogrodzie. Dzięki zaoferowaniu dzieciom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, iż nie znużą się zbyt szybko sytuacją i nie będą prosić opiekunów o powrót do domu. Dania oferowane uczestnikom również trzeba dopasować do okazji. Organizując takie wydarzenie opłaca się zatem skorzystać z pomocy firmy cateringowej, która zatroszczy się o apetyczne dania, bufet z zakąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Sala na przyjęcie – zamów salę w Pałacu Radziwiłłów

Zamówienie miejsca na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużych miejscowościach, jest stosunkowo proste, ale niewiele ofert może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od wielu lat w iście dworskim duchu odbywają się w nim przyjęcia komunijne, chrzty i – oczywiście – wesela, które wszyscy goście zapamiętają na lata. W Pałacu Radziwiłłów można wykorzystać jedną bądź kilka sal, w których wygodnie można zmieścić łącznie do stu trzydziestu osób. Z kolei jeśli impreza zostanie zorganizowana w plenerze, to ogród przed Pałacem pomieści blisko trzystu gości. Co istotne, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa świadczy wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od przyrządzenia dań, poprzez ułożenie oraz ozdobienie stołów, aż po doświadczoną załogę szefów kuchni i kelnerów.

Dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Top