Parking przy lotnisku. Tu bez obaw zostawisz samochód

Wiele osób wyruszających w podróż samolotem nie decyduje się przybyć na lotnisko własnym autem, ale korzysta z taksówki albo prosi kogoś o podwiezienie. Uznaje się, iż tak jest lepiej, gdyż w innym wypadku powstałby problem, gdzie pozostawić auto na czas podróży. Warto jednak zastanowić się nad rozwiązaniem, którym jest skorzystanie z usług strzeżonego parkingu przy lotnisku. Bezpieczny parking długoterminowy, który również przeznaczony jest do parkowania przez krótki czas, znajduje się w pobliżu lotniska Kraków – Balice. Jego oferta przeznaczona jest dla wszystkich podróżujących, którzy korzystają z portu lotniczego, pragnących pozostawić swój pojazd w zaufanym miejscu na cały okres swojej nieobecności.

Parking przy lotnisku – dlaczego opłaca się z niego skorzystać?

Najważniejszą zaletą takiego rozwiązania jest oczywiście komfort, ponieważ pozwala to przybyć na lotnisko swoim samochodem. Mimo że parking zlokalizowany jest w pewnej odległości od portu lotniczego, nie należy się tym martwić, bo obsługa parkingu gwarantuje transfer klientów z parkingu do portu i z portu na parking. Nie zabiera to dużo czasu, a transfery organizowane są na bieżąco. Ponadto klienci mają pewność bezpieczeństwa pozostawionego pojazdu, co zapewniają nie tylko standardowe środki ochrony. Parking jest także ubezpieczony, a więc tak strzeżony samochód może być o wiele bezpieczniejszy niż zostawiony we własnym garażu, gdzie zawsze może być narażony na kradzież w czasie nieobecności, zwłaszcza dłuższej, właściciela. Zaletą takiego rozwiązania są także ceny korzystniejsze niż można szacować, a zatem jest to opłacalne zarówno w przypadku długoterminowego, jak i krótkoterminowego postoju samochodu.

Parking przy lotnisku – dodatkowe udogodnienia

Osoby korzystające z parkingu zlokalizowanego w podkrakowskich Balicach mają do dyspozycji wiele udogodnień. Przede wszystkim mogą wyjechać kompletnie nie martwiąc się o bezpieczeństwo pozostawionego samochodu, gdyż jest on chroniony wszelkimi metodami. Wjazd na parking zabezpiecza szlaban oraz ogrodzenie. Bezpieczeństwo zapewnia nowoczesny system monitorujący oraz oświetlenie, a także doskonale wykwalifikowana ochrona, pracująca całodobowo. W razie dłuższego wyjazdu, po powrocie klienci parkingu mogą skorzystać z dostępnego rozrusznika i kompresora albo poprosić o pomoc w uruchomieniu pojazdu obsługę. Powrót jest także tym bardziej komfortowy, iż po uporaniu się z odebraniem bagażu wystarczy zadzwonić do obsługi parkingu na numer znajdujący się na karcie parkingowej, by już po krótkim czasie móc wsiąść do podstawionego samochodu, który przewiezie na parking.
Wszystkie te usługi wliczone są w cenę postoju, która jest bardzo atrakcyjna, a dodatkowo klienci parkingu zlokalizowanego przy podkrakowskim lotnisku często mogą liczyć na różnego rodzaju rabaty.

Top