Prezentujemy polskiego eksperta w produkcji przestrzennych zabudów samochodowych

Branża transportowa ciągle się rozwija, między innymi dzięki globalizacji, jak również pojawiania się coraz to nowszych rynków eksportu i importu. Z tej przyczyny wymaga także nowoczesnych rozwiązań, szczególnie tych związanych z ulepszeniem procesów przewozu dóbr. Założona w Polsce firma Gniotpol Trailers, będąca producentem zabudów samochodowych, od trzydziestu lat wychodzi naprzeciw permanentnie ewoluującemu zapotrzebowaniu branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie –BDF, solo oraz kubaturowe

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. to ekspert w wytwarzaniu przestrzennych zabudów samochodowych. W ofercie firmy znajduje się produkcja zestawów solo (przykładowo z windą hydrauliczną upraszczającą załadunek), BDF (do transportu intermodalnego) oraz kubaturowych (przyczepy dwu- i jednoosiowe). To również producent przyczep i innych rozwiązań projektowanych i wykonywanych na zamówienie dla niecodziennych klientów, w tym armii oraz zespołów specjalnych. W produkcji stosowane są zawsze materiały wysokiej klasy, dostarczane przez uznanych dostawców. Doświadczenie zdobyte przez ostatnie trzydzieści lat umożliwia spółce Gniotpol Trailers opracowywanie coraz to lepszych projektów na najwyższym poziomie, co potwierdza m.in. powodzenie chronionych patentem zestawów kubaturowych z serii 2504, opracowanych do transportu niezwykle trudnych towarów.

Producent zabudów samochodowych – serwis w warsztacie w Malni oraz w punktach ASO

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje również wszechstronne usługi serwisowe, nie tylko w trybie mobilnym i stacjonarnym (we własnym warsztacie w Malni lub w paru punktach ASO). W przypadku usługi mobilnej niezbędne reperacje przeprowadzane są na terenie krajów UE w terminie wskazanym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba także o komfort konsumentów, którzy decydują się na serwis na własną rękę. Części zamienne do przyczep firmy są stale dostępne, co zmniejsza czas wyczekiwania na ich uzyskanie do minimum, dzięki czemu wyraźnie skraca to serwis zarówno drobnych usterek, jak i wykonanie dużych napraw.

Zdjęcie dzięki uprzejmości gniotpol-trailers.com.

Top