Projektowanie wnętrz – funkcjonalne i ergonomiczne mieszkania

aranżacja wnętrz Kraków, projektowanie wnętrz Kraków

To, jak prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma niezmierny wpływ na nasz nastrój. Należy zatem zatroszczyć się o to, by wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Projektowanie wnętrz nie wydaje się skomplikowane, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać je idealnie, konieczne są konkretne umiejętności. Stawka jest znaczna – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym spędzimy kilka lub nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając aranżację wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc profesjonalisty na wszystkich fazach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To szczególnie ważne, bo optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga dużego doświadczenia, które można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach jednego zlecenia opracowywane są najczęściej trzy projekty wnętrz – wykonawczy, budowlany i koncepcyjny.

Nie tylko aranżacja wnętrz – inne usługi

Usługa architekta wnętrz często nie kończy się wyłącznie na przygotowaniu projektów. Aby jego propozycje zostały urzeczywistnione, na ogół niezbędny jest także nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu produktów (ewentualnie ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów wnętrz, architekt zapewnia również wsparcie przy wyborze nieruchomości, w fachowy sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Top