Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku – co możesz zyskać?

Tu uzyskasz rzetelną pomoc specjalisty w zakresie sporządzania zdjęć 360 stopni.

Panoramy sferyczne to niesłychanie atrakcyjna i stosunkowo nowa metoda prezentowania wnętrz firm i lokali usługowych. Zazwyczaj widzimy je wędrując po wizytówkach Google Moja Firma oraz Google Street View, ale również napotykamy je na najsłynniejszym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Daje on możliwość zamieszczania na tablicy firmy takiego panoramicznego zdjęcia. Jak zatem możesz zastosować panoramy sferyczne do reklamy Twojej marki na Facebooku? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Jak działają panoramy 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, które można oglądać pod każdym kątem. Dowolne przesuwanie fotografii generuje wrażenie realnego przebywania w danym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku umożliwiają odwiedzenie lokalu, budynku czy nieruchomości poprzez wybór kierunku, w którym patrzymy. Zdjęcia tego typu wykonuje się przy pomocy specjalnej aplikacji i aparatów. Dla użytkowników jedyne co odróżnia je od tradycyjnych zdjęć cyfrowych to możliwość kliknięcia na takie zdjęcie kursorem, a następnie obrócenia go w dowolnym kierunku.

Panoramy 360 stopni – reklamuj swoją firmę

Panoramy sferyczne na Facebooka to znakomita metoda na reklamę Twojej firmy lub biznesu. Panoramy 360 stopni dają ogromne możliwości zaprezentowania pomieszczeń hotelu, lokalu gastronomicznego albo biura. Taka forma zdjęć jest dużo bardziej interesująca i pomaga wnikliwie poznać konkretne punktem. Udostępnienie zdjęć 360 stopni na Facebooku będzie mieć korzystny wpływ na postrzeganie naszego biznesu przez klienta i zwiększy jego zaufanie do świadczonych przez nas usług, co zaowocuje dużo wyższym prawdopodobieństwem, iż je zamówi.

Panoramy sferyczne warto udostępnić na Facebooku zwłaszcza kiedy prowadzimy biznes, który bazuje na odpowiednio wyposażonych wnętrzach (np. hotel czy sale konferencyjne), ale również jeśli pragniemy nakłonić zainteresowane osoby, by skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej lub po prostu pokazać naszym klientom biuro, w którym działamy.

Opracowanie panoram sferycznych zleć profesjonaliście!

Stworzenie sferycznego zdjęcia panoramicznego, wprawdzie w teorii można opracować samodzielnie, jednakże do celów biznesowych wskazane jest wybrać doświadczonego fotografa, który zajmuje się zawodowo tematyką interaktywnych zdjęć. Dlaczego to zalecane rozwiązanie? Zlecenie tego zadania doświadczonemu fotografowi daje gwarancję stworzenia najlepszej jakości zdjęć, które dodatkowo będą atrakcyjniejsze dla widza. Sama usługa nie jest także kosztowna czy trudno dostępna. Na stronie Google Moja firma — Street View znajduje się lista fotografów zalecanych przez Google do przygotowania zdjęć 360 stopni. W katalogu tym wymienieni są wyłącznie Ci specjaliści, którzy sprostali konkretnym wymaganiom jakościowym Google i opublikowali wyznaczoną liczbę poprawnych zdjęć 360 stopni.

Dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Top