Trwałe i estetyczne balustrady ze stali nierdzewnej

Stal nierdzewna jest popularnym stopem, a to w głównej mierze dzięki jej cechom. Właściwa selekcja komponentów stopu powoduje, że wykonane z niej akcesoria są odporne na utlenianie się, dzięki czemu można ich wykorzystywać przy niekorzystnych warunkach zewnętrznych, jak również tam, gdzie mają kontakt z kwasami. W zestawieniu z jej interesującym wyglądem czyni to ze stali nierdzewnej znakomity budulec do wytwarzania elementów wyposażenia wnętrz i przeróżnego rodzaju poręczy i balustrad.

Balustrady ze stali nierdzewnej – doskonałe w dżdżystym środowisku

Balustrady ze stali nierdzewnej zdobyły ogromną popularność – zauważamy je zarówno w obiektach użyteczności publicznej, jak i w prywatnych domach. Własności tego stopu są wyjątkowo ważne jeśli idzie o balustrady zewnętrzne. Nie rdzewieją one nawet w bardzo zawilgotniałym otoczeniu, tym samym wystarczy im sporadyczna konserwacja i na lata zatrzymują swój atrakcyjny wygląd. To dlatego rewelacyjnie łączą się ze współczesną architekturą. Wspaniale prezentują się w towarzystwie drewnianych elewacji, ozdobnego betonu, a nawet przeszkleń.

Poręcze ze stali nierdzewnej – do basenów i saun

Stal nierdzewna to wspaniały budulec do produkowania poręczy do wnętrz budynków – przede wszystkim tych urządzonych w nowoczesnym, skandynawskim stylu. Osoby, które wybiorą poręcze ze stali nierdzewnej będą chwalić sobie też ich szybkie mycie bez potrzeby użycia specjalistycznych preparatów i prostotę ich pielęgnacji. Odporność na rdzę powoduje ponadto, że z takiej stali można wytwarzać gustowne i mocne drabinki do basenów bądź uchwyty do łazienek oraz saun przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Top