Wirtualna przechadzka – firma w Street View

więcej o firmie w street view »

Google Street View to najbardziej przydatne rozwiązanie interaktywne współczesnego świata. Ułatwia poznawanie egzotycznych krajów i dużych aglomeracji bez wychodzenia z domu – za pomocą sieci www. Z rozwiązań Street View mogą mieć pożytek również firmy w całej Polsce (np. w Krakowie czy Warszawie).

Zainteresuj konsumentów wizytówką firmy w Street View

Nowoczesność witryny Street View to niewątpliwie danie możliwości odbiorcom z różnych krajów oglądania nieznanych kultur oraz architektonicznych cudów. Wystarczy wstawić w Google Maps precyzyjny adres, a zobaczymy szerokokątne fotki z danego miasta lub aglomeracji. Wydaje się, jakbyśmy byli na wirtualnej przechadzce, mogąc pójść w każdym kierunku. Firma lub korporacja może korzystać ze Street View udostępniając internautom rzeczywiste obrazy swojego wnętrza. Odgrywa to niebagatelną rolę szczególnie w przypadku przedsiębiorstw usługowych. Street View to świetny bodziec przyciągający wielu klientów.

Firma w Street View – czego przeważnie szukają internauci

Koncepcja firmy w Street View jest kompatybilna z usługą Google Maps, z której często korzystają klienci poszukując informacji o miejscowych pubach, salonach kosmetycznych czy jednostkach państwowych. Aplikacje te są oczywiście przygotowane również w wersji na tablety. Warto jednak pamiętać o przygotowaniu profesjonalnych fotografii, podanych w tej witrynie internetowej, bo to sprawia, że klienci dowiedzą się o naszej firmie w Street View. Jeśli więc chcemy wykorzystać tę usługę, postarajmy się o wykwalifikowanego fotografa.

Dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Top