Wygodny i tani parking przy lotnisku w Balicach – zalety

Dowiedz się więcej o ofercie taniego parkingu Balice

Latanie jest coraz popularniejszym sposobem transportu, wybieranym często zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, żeby udać się w podróż musimy dostać się na lotnisko. Jeśli wybierzemy publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak woli skorzystać z prywatnego auta, lecz to rodzi pytanie: gdzie go postawić w trakcie naszego wyjazdu?

Strzeżony parking przy lotnisku – zostaw samochód pod dobrą opieką

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podrzucenie na lotnisko, a następnie o odebranie po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość organizacji takiego transportu, ponieważ wiele wylotów odbywa się nocą lub w godzinach roboczych. Na szczęście obok wielu ruchliwych lotnisk, przykładowo w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się całodobowe parkingi, na których za niewielką opłatą możemy zostawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszej własności pilnuje wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane tam samochody podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co oferują strzeżone parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zwykle oferują również inne udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to razem z walizkami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Top