Zalałeś lub upuściłeś iPhone’a? Serwis Apple w Warszawie go naprawi

Na https://serwisproduktowapple.pl sprawdzisz, kto ma w swojej ofercie wymianę szybki iPhone XS MAX.

Tablety, laptopy i smartfony stały się nierozłączną częścią naszego życia zawodowego, jak i osobistego, stąd kupując te akcesoria z reguły wybieramy te najbardziej niezawodne. Taką sławą szczycą się od dawna urządzenia firmy Apple, które mimo swojej dość wysokiej ceny w zestawieniu z produktami konkurencyjnych marek, z każdym rokiem zyskują sobie setki tysięcy kolejnych nabywców. Jednakże nawet sprzęt wysokiej klasy może przestać poprawnie działać albo się zepsuć w rezultacie nieostrożnego użytkowania. Co nie oznacza, że bezzwłocznie należy wymienić go na nowy – warto wszak oddać go do serwisu Apple.

Wymiana baterii i szybki – usługi realizowane przez Serwis iPhone Warszawa

Ci, którzy mieli produkty Apple przekonali się, iż te urządzenia funkcjonują bezawaryjnie latami, jakkolwiek nawet one nie są odporne na uszkodzenia, które wynikają z ich nieostrożnego użytkowania. Serwis iPhone Warszawa regularnie przyjmuje prośby o wymianę szybki przedniej oraz tylnej, zbitych w wyniku mocnego uderzenia w urządzenie, wymianę baterii, która po latach traci pojemność czy wymianę innych delikatnych podzespołów jak niedziałający mikrofon bądź uszkodzone obiektywy aparatów. Nasi fachowcy pomogą też w razie konieczności odzyskania z telefonu straconych danych czy jego zamoczenia.

Serwis iPhone Warszawa – oddaj smartfin serwisantom z wieloletnim doświadczeniem

Póki iPhone jest na gwarancji wiele napraw bez trudu wykonamy w autoryzowanych punktach serwisowych producenta. Problemy zaczynają się po zakończeniu gwarancji, ponieważ naprawa nawet małych usterek w serwisie Apple może wygenerować dość wysokie koszty, na które nie wszyscy mogą sobie pozwolić. Całe szczęście na obszarze naszego kraju, w głównej mierze w sporych miastach jak Warszawa, funkcjonują serwisy Apple przeprowadzające naprawy pogwarancyjne, w których serwisanci z wieloletnią praktyką nawet w parę minut są w stanie wykonać naprawę produktów tej marki zarówno nowej, jak i starej generacji, wyprodukowanych w okresie ostatniego dziesięciolecia, takich jak: iPhone 5S/SE, iPhone 6, 6S i 6 Plus, iPhone 7 i 7 Plus, iPhone 8 i 8 Plus +, iPhone X, XR, XS MAX oraz XS, iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max, iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max, iPhone 13, 13 Pro i 13 Pro Max, 13 Mini oraz iPhone SE 2020.

Jeżeli w mieście twojego zamieszkania nie ma serwisu serwisu Apple zatem nie możesz przynieść smartfona do punktu osobiście, znajdź usługodawców, którzy przyjmują zamówienia naprawy iPhone’ów wysłanych kurierem. Takim usługodawcą jest np. Wymiana Szybki Serwis Apple w Warszawie.

Dane adresowe:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555

Top