Zdjęcia sferyczne dla Twojej firmy powierz fotografowi Google

Na https://www.fotografsv.pl uzyskasz poradę rekomendowanego fotografa Google.

Spacery wirtualne po firmach stają się popularne, a wiele osób coraz częściej zamawia przygotowanie takiego spaceru, a następnie umieszczenie go na wizytówkach Google. Możliwość zdalnego zwiedzenia firmy przyciągnie sporą ilość nowych klientów i zwiększy dochody naszego biznesu. Żeby jednak wirtualny spacer był wysokojakościowy, powinno się wybrać rekomendowanego fotografa Google do jego opracowania.

Jakie kryteria spełnia rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest polecany przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszej firmie oraz wykonania materiałów fotograficznych, które zostaną dodane w wizytówce Google. Nie jest to osoba pracująca dla Google czy związana z marką, ale taka, która spełnia kryteria jakościowe Google, a więc charakteryzuje się profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, by pozyskać certyfikat musi zamieścić przynajmniej 50 fotografii sferycznych wysokiej jakości (według kryteriów Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą być zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Dlaczego należy wybrać rekomendowanego fotografa Google?

Głównym powodem, dla którego należy postawić na rekomendowanego fotografa Google, są jego poświadczone kompetencje. Osoba, która spełniła wymogi Google pod względem jakości zdjęć, z pewnością potrafi wykonać rewelacyjne panoramy 360 i wirtualne spacery Google Street View. W ten sposób nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudany czy niepoprawnie wykonany. Rekomendowany fotograf Google zna także zasady przygotowania takich fotografii i samo zamówienie wypełni rzetelnie. Fotograf zalecany przez Google wspiera też firmy korzystające z jego usług i może to być dobry początek długofalowej oraz owocnej współpracy między nimi.

Fotograf Google świadczy też nierzadko dodatkowe usługi. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem zdjęć czy wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości pochodzące z procesu tworzenia spaceru wirtualnego, wskazać nam których ujęć warto użyć, sporządzić materiały na pozostałe serwisy np. YouTube lub Facebook, wesprzeć nas podczas zakładania i konfiguracji wizytówki w Google, a także pomóc ją zweryfikować – co jest sporym atutem.

Jak znaleźć fotografa Google?

Fotografa Google możemy odnaleźć w sieci, np. wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się szczegółowy spis, w którym po wybraniu miasta uzyskamy dane rekomendowanych fotografów z danego rejonu. Fotograf Google może też reklamować się specjalnym logo, które informuje, że dysponuje on odpowiednimi kwalifikacjami i jest specjalistą w zakresie tworzenia wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Top