Dodatki i artykuły wyposażenia wnętrz w nowoczesnym stylu – o Deco Składzie

Zaprzestań bezowocnych poszukiwań! Blog o wyposażeniu wnętrz znajduje się na decosklad.pl/blog.

Najbardziej komfortowo czujemy się w domu, w którym jesteśmy otoczeni rzeczami współgrającymi z naszym charakterem. W takim pomieszczeniu potrafimy szybciej się zrelaksować po ciężkim dniu pracy. Stąd tak kluczowa jest troska o właściwe zagospodarowanie przestrzeni mieszkalnej. Jeżeli zatem aranżujesz właśnie dom albo dopiero myślisz o jego remoncie, poszukaj inspiracji w sklepie Deco Skład z Poznania.

Akcesoria łazienkowe i meble do salonu znajdziesz w sklepie Deco Skład

Deco Skład dostarcza wyposażenie wnętrz, dekoracje i akcesoria wykonane w modnym od dłuższego czasu stylu skandynawskim. Kluczowym wyznacznikiem tego stylu jest proste wzornictwo, duża doza surowości, jak również wykorzystanienaturalnych materiałów, nierzadko obrabianych manualnie. Styl skandynawski to jednak szerokie pojęcie i po prawdzie każdy wyłuska z niego coś co będzie mu odpowiadać – mieszczą się w nim zarówno motywy folkowe, a jednocześnie prym wiodą tu także silne tendencje ukierunkowanie na aranżację wnętrz w w ograniczonej palecie barw.

W Deco Sładzie, którego sklep stacjonarny można odwiedzić w Poznaniu lub sprawdzić jego asortyment przez internet, odkryjesz obszerną ofertę dodatków do łazienki, jadalni i kuchni, ale także mebli i dekoracji do przedpokoju, salonu czy pokoju dziecka. Tutaj zamówisz sprzęt do pieczenia, gotowania i przechowywania, a także tekstylia do kuchni i pięknie prezentujące się nowoczesne zastawy stołowe i naczynia na napoje, które urzekną całą rodzinę. Jeśli pragniesz gustownej łazienki, zaopatrz się w akcesoria i komplety łazienkowe starannie wybrane z oferty cenionych producentów przez specjalistów Deco Składu . Jeśli natomiast jesteś wielbicielem czerni lub złota i są to barwy, w których chcesz urządzić łazienkę, w sklepie Deco Skład znajdziesz mnóstwo akcesoriów w tych kolorach.

Blog o wyposażeniu wnętrz – praktyczne wskazówki dla każdego

Deco Skład prowadzi blog, w którym regularnie przekazuje mnóstwo interesujących porad z obszaru wyposażenia wnętrz. Porady, które tam przeczytasz odnoszą się nie tylko do urządzania pomieszczeń, kupna funkcjonalnych mebli czy wyboru odpowiednich akcesoriów oraz designerskich dekoracji. To również inspirujące propozycje upominków dla przyjaciół z okazji rozmaitych świąt, imprez oraz rocznic. Warto zaglądać na ten blog systematycznie, żeby być stale na bieżąco z aktualnymi tendencjami w aranżacji przestrzeni domowej.

Dane adresowe:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]

Top