Meble kuchenne na wymiar, czy kuchnia modułowa?

Oferta kuchni na zamówienie w rozsądnej cenie. Sprawdź co dla Ciebie stworzyliśmy.

Kuchnie na indywidualne zamówienie i kuchnie modułowe to dwa popularne sposoby na zaaranżowanie kuchni. Każdy z nich ma własne minusy oraz atuty, o jakich piszemy w tym artykule.

Kuchnia na zamówienie lub modułowa?

Kuchnie modułowe są gotowymi zestawami mebli kuchennych, które można bez trudności zainstalować w dowolnym miejscu. Są one doskonałe dla osób, jakie chcą ekspresowo oraz bez trudu wyekwipować swoją kuchnię. Są jednakże zazwyczaj mniej elastyczne niż kuchnie na wymiar oraz są w stanie mieć ograniczone możliwości przystosowania do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Nieszablonowe wnętrze i konkretne wymagania internautów w dużej mierze ograniczają atuty kuchni modułowych.
Projektowanie kuchni na indywidualne zamówienie to profesjonalna usługa, jaka pozwala na indywidualne dopasowanie kuchni do potrzeb oraz preferencji użytkowników oraz do specyfiki pomieszczenia. Kuchnia na indywidualne zlecenie może być odpowiednim rozwiązaniem, bowiem pozwala idealnie dostosować ją do potrzeb i oczekiwań użytkowników oraz do dostępnej powierzchni. Można zdecydować o rozmiarze, układzie i wyposażeniu poszczególnych elementów, takich jak szafki, blaty, półki, szuflady czy sprzęty AGD, to właśnie dzięki czemu kuchnia będzie funkcjonalna i ergonomiczna. Kuchnia na indywidualne zamówienie jest również właściwym rozwiązaniem, jeżeli chce się uzyskać nadzwyczajny oraz niepowtarzalny design tego pomieszczenia oraz doskonale wkomponować ją w aranżację pełnego mieszkania.

Studio kuchni – jakim sposobem wybrać?

Jeśli poszukujesz praktycznych, gustownych oraz nowoczesnych mebli kuchennych na wymiar na terenie Krakowa bądź okolic, to skorzystaj z profesjonalnych usług firmy Archidom. Realizowane przez nią projekty mebli na wymiar tworzone są we własnej wzorcowni z wykorzystaniem wyselekcjonowanych materiałów.

Dane adresowe:
Archidom
ul. Mackiewicza 17a
(CH Auchan I piętro )
31-214 Kraków

Tel.: +48 (012) 415 70 20
Mob.: +48 663 369 909
E-mail: [email protected]

Top