Podłogi drewniane

Dalsze informacje o drewnianej podłodze

Podłogi drewniane chyba nigdy nie wyjdą z mody. Wykańczając mieszkanie musimy podjąć decyzję jaką podłogę wybrać do wybranego pomieszczenia. Nie jest to łatwa decyzja, z uwagi na to, że obecnie w sklepach istnieje bardzo bogaty rozwiązań. Kolor i kompozycja zastosowanych na podłodze materiałów oddziałuje na estetyczny odbiór wnętrza. Najpopularniejsze są chyba podłogi drewniane.

Zalety podłóg drewnianych

Podłogi drewniane są dobrze sprawdzają się w różnych wnętrzach. W związku z tym, że są one całkowicie naturalne, komfort ich użytkowania jest bardzo wysoki. Ponadto podłogi drewniane świetnie izolują termicznie. Kolejną ważną cechą dla użytkowników jest to, że podłogę drewnianą można montować na dwa sposoby – jako podłogę pływającą oraz mocowaną do podłoża.

Jakie są dostępne rodzaje podłóg drewnianych?

Podłogi drewniane doskonale nadają się do stosowania praktycznie w każdym wnętrzu, o umiarkowanym stopniu natężeniu ruchu. Materiał o mniejszej twardości stosuje się na podłogi z drewna np. w sypialniach. Wszędzie tam, gdzie powierzchnie są poddane znacznym obciążeniom należy skorzystać z podłóg z drewna twardego.

Dane adresowe:
Baltic Wood
ul. Fabryczna 6a
38-200 Jasło

Tel.: +48 13 491 65 00
E-mail: [email protected]

Top