Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Więcej informacji o słoikach z kranikiem

Od kilku lat trwa renesans mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź robionych samodzielnie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych deserów i trunków. Wielkim zainteresowaniem cieszą się ponadto pojemne Słoiki z kranikiem, które znajdują mnóstwo zastosowań. Do czego możemy je zastosować? Kiedy przyda się słój z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słoik z kranikiem do domowych trunków

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest fakt, iż doskonale nadają się one do wytwarzania domowych trunków – np. nalewek i likierów. Słoiki mają znaczne objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na wykonanie dosyć dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotowy napój do butelek, łatwo i szybko pozbywając się zużytego surowca bez konieczności stosowania wężyków i filtrów.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słoik z kranikiem jest doskonałą dekoracją stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on chętnie stosowany do serwowania napojów – głównie podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem znakomicie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do podawania kompotów, lemoniad, soków i oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu lub drinków. Jego plusem jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając klarowny napój.

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Top