Alternatywa dla kapsułek do ekspresów A Modo Mio – poznaj ofertę

lavazza a modo mio kapsułki

Przedsiębiorstw produkujących kawę jest ogromna ilość, jakkolwiek Lavazza ciągle plasuje się na liście tych cieszących się uznaniem. Nieliczne osoby wiedzą, że historia marki Lavazza miała swój początek w końcu XIX stulecia w Turynie. Wtedy to Luigi Lavazza za równowartość mniej więcej 20$ nabył niewielki obiekt handlowy, gdzie mielono ziarna kawy i przygotowywano ich niepowtarzalne mieszanki. Błyskawicznie podbiły one serca mieszkańców miasta. Sto lat później firma Lavazza wciąż zachwyca jakością swoich kaw, wyznaczając trendy również w obszarze kaw w kapsułkach.

Zamienniki kawy w kapsułkach A Modo Mio

Jednymi z często kupowanych obecnie ekspresów na kapsułki z kawą są te z kolekcji Lavazza A Modo Mio. Stosowane są one zarówno w naszych domach, jak i w dużych biurach. Z ich pomocą zaparzenie apetycznej, pachnącej kawy trwa jedynie chwilę. Właściciele ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednak ograniczać się tylko do kapsułek produkowanych przez tego producenta. Dziś na rynku kupić można wiele zamienników kawy w kapsułkach w systemie Lavazza A Modo Mio. Nierzadko kosztują one taniej, ale nadal cechuje je wysoka jakość.

Zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio – kawy smakowe i nie tylko

Mnóstwo zamienników kapsułek do ekspresów Lavazza A Modo Mio odkryjemy w asortymencie Italian Coffee, firmy która również pochodzi z Włoch i zajmuje się dystrybucją kaw w kapsułkach do szeregu popularnych urządzeń tego rodzaju. Produkuje ona zarówno napoje kawowe będące niesamowitą mieszanką arabiki (Lussuria), jej połączeniem z robustą (Vigoroso Ira czy Napoli Ristretto), jak i napoje o smaku tradycyjnego włoskiego alkoholu (Sambuca), kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng) i orzecha laskowego (Caffè e Nocciola).

Dane adresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]

Top