Atuty rolet zaciemniających

Dla kogo roleta typu 100% zaciemnienia albo roleta dzień i noc zaciemniająca to najlepszy wybór? Czy zawsze warto zdecydować się na pełne zaciemnienie do wnętrza? Zalet tychże produktów jest cały wachlarz, a możliwość kontroli wpadających do wnętrza promieni słonecznych to nie jedyna ich pozytywna cecha. W przypadku rolet dzień noc nie jest możliwe pełne zaciemnienie, ale w rolecie 100% zaciemniającej już tak. Jaki rodzaj najlepiej sprawdzi się w Twoim mieszkaniu? Mamy dla Ciebie podpowiedzi.

Plusy rolet 100% zaciemnienia i rolet dzień i noc

Pełna kontrola nad ilością światła docierającego do wnętrza to niezaprzeczalny atut rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model 100% zaciemnienia, jak i dzień noc mają szereg podobnych mocnych stron i zalet. Pierwsza z nich to dopuszczalność montażu takich rolet zarówno na oknach z drewna, jak i PCV. Jeśli już piszemy o montażu – jest on niepodziewanie prosty, zupełnie bezinwazyjny, nie trzeba przy nim używać śrub czy gwoździ ani wiercenia. Każdy da sobie radę z samodzielnym założeniem rolety dzień noc lub rolety 100% zaciemnienia.
Wiele kolorów do wyboru sprawia, iż te produkty będą pasować do każdego wnętrza. Rolety dzień i noc występują też w wariancie zebra – składają się one z siatki pasów tkanin w jednej lub kilku barwach. Takie rolety mogą służyć za element dekorujący mieszkanie.

Rolety 100% zaciemnienia w Warszawie, Krakowie i innych miastach

Rolety zaciemniające są produkowane przez wielu wiodących producentów i marek. W czasie zakupów rekomendujemy wybór rodzimej firmy – producenta rolet wewnętrznych zaciemniających. Trójmiasto, Kraków lub Warszawa to liderzy produkcji i dystrybucji rolet. Istnieje także opcja spersonalizowania towaru na życzenie klienta. Rolety zaciemniające na wymiar to produkt do okien, które nie mają standardowego rozmiaru.

Top