Blacha na rąbek – na dachy płaskie i dwuspadowe

Więcej o blasze na rąbek stojący na www.regamet.pl/panele-dachowe/.

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej używana forma pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od pozostałych materiałów wykończeniowych? Czemu warto w nie zainwestować? Opisujemy blachy na rąbek oraz możliwości ich zastosowania.

Panele dachowe na rąbek – do rozmaitych stylów architektonicznych

Panele dachowe na rąbek wspaniale godzą funkcjonalność z zaletami estetycznymi, z tej przyczyny zdobywają coraz szersze grono entuzjastów. Pięknie prezentującą się i wytrzymałą blachę na rąbek stojący stosuje się zarówno w przypadku obiektów budowlanych, w których nieodzowna jest wymiana paneli dachowych, jak i nowych domach. Ten materiał wykończeniowy może być położony na dachach dwuspadowych oraz płaskich, ale też tam, gdzie więźba jest zawiła. Blachy na rąbek stojący są transportowane na plac budowy w formie niedużych arkuszy. Można je zamontować błyskawicznie oraz bez większych komplikacji. Takie pokrycie dachowe wspaniale współgra z różnymi stylami architektonicznymi (np. ze stylem minimalistycznym czy dworkowym), a przy tym jest odporne na korozję i wytrzymałe.

Panele dachowe na rąbek – alternatywa dla tradycyjnych dachówek ceramicznych

Blacha na rąbek stojący przewyższa standardowe rozwiązania pod względem wytrzymałości i zastosowanej technologii. Panele dachowe są wytwarzane z grubej blachy, a następnie pokryte dodatkową powłoką, która gwarantuje osłonę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak opady oraz promieniowanie UV. Blacha na rąbek jest do kupienia w kilku modelach, co pozwala na dobranie jej do specyficznej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się także do obniżenia kosztów związanych z budową – wyraźnie zmniejszają ilość ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Przesądzając o wykorzystaniu blach na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten materiał wprost w sklepach firmowych.

Dane adresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

Top