Box dachowy – pojemny i elegancki bagażnik dachowy

Zobacz, gdzie nabyć box dachowy.

Bagażniki dachowe to praktyczna metoda umożliwiająca przewóz dużej liczby walizek, akcesoriów sportowych i turystycznych oraz innych ładunków bez zajmowania przestrzeni wewnątrz samochodu. Na rynku istnieje mnóstwo rodzajów bagażników dachowych – uchwyty narciarskie i rowerowe, boxy dachowe, modele bazowe na relingach, a także listwy dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej klasy produkty wyprodukowane z materiałów odpornych na zniszczenia, korozję czy promieniowanie słoneczne. Niezwykle popularne są także boxy dachowe o aerodynamicznej budowie, które nie stawiają oporu powietrza w czasie podróży. Rzecz jasna, rodzaj bagażnika musi być dopasowany do modelu samochodu oraz preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – łatwy montaż

Współczesne bagażniki dachowe w formie boxa posiadają centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży oraz dodatkowo paski transportowe, dzięki którym przewożone przedmioty nie wypadają nawet na bardzo ciężkich trasach. Niskoprofilowe i wytrzymałe modele mają sporą pojemność, a korzystanie z nich jest wyjątkowo komfortowe. Wybrane boxy dachowe są otwierane z trzech stron, co ułatwia dostęp do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest proste i nie wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien z nich korzystać?

Transport sprzętu na dachu samochodu to użyteczne rozwiązanie, które stosuje szeroka grupa kierowców. Bagażniki dachowe kupują przede wszystkim osoby kochające aktywnie spędzać wolne chwile na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się również na narty, deski snowboardowe, jak również inne rodzaje sprzętu turystycznego, których z uwagi na swoją długość nie umieścimy w środku pojazdu.

Dane adresowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]

Top