Celebrytki – ozdoba i symbolika

Szukasz celebrytki? Powinieneś odwiedzić ten adres

Supermodne łańcuszki celebrytki chętnie noszą młodsze i starsze kobiety. Ogromna dostępność wzorów i materiałów, z których się je wykonuje sprawia, iż każda pani może znaleźć wariant idealny dla siebie. Możemy oczekiwać, że moda na nie szybko nie minie, ponieważ celebrytki pasują do praktycznie wszelkich ubiorów oraz odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym charakteryzuje się ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – biżuteria noszona przez gwiazdy

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele celebrytek, aktorek i piosenkarek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten bardzo szybko podchwyciły także „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Łańcuszki te wykonuje się z różnych materiałów – srebra, srebra pozłacanego oraz złota, a więc mogą je nabyć wszystkie kobiety pragnące mieć te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują budżetem. Duży wybór wariantów zawieszek sprawia, iż naszyjniki celebrytki znaleźć można obecnie w każdym sklepie z biżuterią oraz dostrzec je u wielu dziewcząt i kobiet.

Wyraź siebie odpowiednią celebrytką

Celebrytka rzadko jest tylko gadżetem dekoracyjnym – najczęściej niesie także z sobą przesłanie, które zawiera się w znaczeniu wisiorka albo wygrawerowanym napisie. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swe własne, unikalne znaczenie. Najbardziej popularne wzory to kółeczko pełne lub z dziurką, gwiazda, serduszko, żyletka, symbol nieskończoności i słonik. Panie zwykle dobierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według preferencji, ale też odpowiedniej symboliki. Serce jest oczywiście symbolem miłości, kółko oznacza niezłomność, jest też zawieszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest oznaką boskiej mocy i szczęścia, słonik – pomyślności, władzy i wiedzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkich swoich działaniach, a żyletka jest wyrazem buntu i nieprzeciętności.
Ogromną zaletą celebrytek jest fakt, iż można je nosić nie tylko do eleganckich strojów, ale również codziennych ubiorów, niezależnie od tego, z jakiego są materiału, co zawdzięczają przede wszystkim bardzo subtelnemu charakterowi. Najczęściej nosi się dość krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, lecz kto chce, może również nosić dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te świetnie komponują się z posiadającymi podobne cechy bransoletkami celebrytkami i kolczykami gwiazd.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Top