Chrupiące pieczywo, świeże warzywa – co kupisz w delikatesach online

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o zakupach spożywczych przez internet? Dobrze trafiłeś! Wejdź tutaj.

Nie da się uniknąć nieodzowności robienia zakupów spożywczych. Można wytrzymać bez mnóstwa produktów, jednak bez zdrowych warzyw oraz owoców jest raczej ciężko. Niestety często sytuacja życiowa bądź zawodowa powoduje, iż coś tak odprężającego jak zakupy, może być czynnością kłopotliwą. Wtedy ratunkiem jest możliwość wykonania zakupów spożywczych online.

Zakupy z dostawą do domu usługa dla różnych grup odbiorców

Wszechobecny dostęp do internetu przyspieszył w ostatnich latach wzrost sprzedaży online w naszym kraju. W związku z stale przekształcającym się rynkiem i potrzebami klientów, wiele firm wykorzystujących dotychczas tylko tradycyjne kanały handlu, udostępniło swoją ofertę przez internet. W tym kierunku poszedł także sektor spożywczy, który zazwyczaj sporadycznie umożliwiał zakupy z dostawą do domu zamawiającego. Od kilku lat z delikatesów online korzysta wiele przeróżnych grup odbiorców. To przykładowo rodzice noworodków, osoby mające pod opieką chorych członków rodziny, pracownicy zatrudnieni w systemie zmianowym, co nie pozwala im zrobić zakupów w godzinach umożliwiających dostanie w markecie świeżych artykułów, a także osoby w starszym wieku, dla których częste wizyty nawet w pobliskim markecie mogą być zbyt dużym obciążeniem fizycznym. Nie ukrywajmy, że z zakupów spożywczych z dostawą do domu korzysta się też z czystej wygody – to niesamowita oszczędność czasu, który można poświęcić na sport lub inne przyjemności.

Delikatesy online – pieczywo z kultowej piekarni

Zamawiając zakupy przez internet w krakowskim e-sklepie Skowronek możemy wybierać z mnóstwa zawsze świeżych produktów, nie tylko owoców i warzyw, ale również ryb, wędlin oraz mięs dostarczanych wyłącznie przez solidnych oraz sprawdzonych polskich dostawców. Co więcej sklep ma w asortymencie chrupiące, tradycyjne pieczywo pochodzące z piekarni legendarnej nie tylko w dzielnicy Kazimierz. Zamówienia składane w delikatesach online Skowronek są dostarczane pod podany adres w terminie 48h, a za zamówienia powyżej określonej sumy oferowana jest gratisowa dostawa. Zamówienie można opłacić kartą płatniczą przy odbiorze.

Dane adresowe:
Skowronek
ul. Półłanki 31F
30-740 Kraków

Tel.: +48 12 311 80 00
E-mail: [email protected]

Top