Części do samochodów francuskich – co najczęściej ulega awarii

części do samochodów francuskich Kraków

Samochody francuskich producentów należą do najczęściej kupowanych przez polskich klientów. Są doceniane przede wszystkim z uwagi na dużą dostępność – zarówno jeśli chodzi o same samochody, jak i przeznaczone do nich części zamienne – oraz przystępną cenę. Szczególnie popularnymi w Polsce francuskimi markami są Renault, Peugeot i Citroen. Znacznym uznaniem cieszą się też samochody firmy Dacia, która, choć wywodzi się z Rumunii i tam właśnie zlokalizowane są jej fabryki produkcyjne, należy do koncernu Renault. Duże powodzenie tych marek w Polsce to najlepszy pretekst do tego, by podpowiedzieć, gdzie kupić części do aut francuskich.

Często wymieniane części do samochodów francuskich

Jeśli chodzi o często psujące się części do samochodów francuskich, prym wiodą na pewno płyny eksploatacyjne oraz elementy zużywające się w warunkach zwykłego użytkowania. Są to głównie klocki i tarcze hamulcowe, żarówki i opony, jak również płyn chłodniczy, płyn hamulcowy oraz olej do skrzyni biegów i silnikowy. Na dodatek każda marka – a nawet każdy model – ma pewne części, które wyjątkowo często się psują. To może być na przykład elementy układu zawieszenia, hamulce, układ wydechowy, silnik, zamki lub oświetlenie.

Gdzie szybko i wygodnie kupić części do samochodów francuskich?

Część usterek można zlikwidować samodzielnie – o ile posiadamy konieczne umiejętności – pozostałe zaś wymagają odpowiedniego wyposażenia, dostępnego właściwie wyłącznie w serwisach. Niezależnie od tego, czy chodzi o zaopatrzenie warsztatu, czy też o naprawę auta, części do samochodów francuskich najłatwiej kupić online, w sklepie zajmującym się sprzedażną podzespołów danej marki.

Dane adresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

Top