Części zamienne do Citroena kupuj w profesjonalnym sklepie

Citroen części zamienne, oryginalne części Citroen

Citroen jest marką z tradycją sięgającą początków XX w., od dekad znana dobrze rodzimym kierowcom. Jej auta w naszym kraju są cenione z uwagi na szeroką dostępność, przystępną cenę oraz przede wszystkim za pokaźną ilość warsztatów wyspecjalizowanych się w ich serwisowaniu. Największą powodzeniem cieszą się takie modele jak Jumper, C-Crosser, C-Elysse, C7, C8, Xsara, Nemo, Saxo i Xantia. Rzecz jasna, podobnie jak pojazdy pozostałych marek, nie są one bezawaryjne, zatem właściciele samochodów od francuskiego producenta powinni być gotowi na to, że prędzej czy później będą zmuszeni kupić części zamienne.

Części do Citroena – co kupujemy najczęściej?

To, które części z reguły pierwsze odmawiają posłuszeństwa jest uzależnione w szczególności od konkretnego modelu – każdy z nich ma inne wady, z których powstają inne awarie. Na początku należy na pewno wspomnieć o płynach, które ulegają zużyciu na skutek normalnej eksploatacji samochodu. Są to przede wszystkim płyn hamulcowy, olej silnikowy, płyn chłodniczy i czynnik chłodniczy w układzie klimatyzacji. Systematycznych wymian, których z uwagi na bezpieczeństwo nie należy ignorować, wymagają także moduły układu hamulcowego: tarcze i klocki.

Jak niedrogo i łatwo kupić części do Citroena?

Najodpowiedniejszą opcją będą zawsze oryginalne części Citroen – te nieautoryzowane, nierzadko produkowane w chińskich fabrykach, w niektórych przypadkach cechują się niską jakością, co źle wpływa na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Z tej przyczyny posiadacze aut Citroen części zamienne powinni nabywać w sklepach specjalizujących się w sprzedaży modułów do francuskich samochodów. Jeżeli w pobliżu żaden z podobnych nie funkcjonuje, wszelkie potrzebne części można zakupić za pośrednictwem internetu.

Dane adresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

Top