Drzwi drewniane wewnętrzne przetrwają dziesięciolecia

Jeśli szukasz drzwi wewnętrznych drewnianych, koniecznie odwiedź tę stronę

Idealnym rozwiązaniem projektowym, stosowanym zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i pokojach utrzymanych w tradycyjnym tonie, są wciąż drzwi drewniane. Jakie są atuty drzwi drewnianych? Przedstawiamy najważniejsze cechy oraz możliwości wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane mogą przetrwać dziesiątki lat

Drewno to organiczny materiał, który wykorzystany jako fragment aranżacji pomieszczenia sprawia, iż staje się ono ciepłe i bardziej nastrojowe, a odpowiednio pielęgnowany może przetrwać w nienaruszonej kondycji wręcz kilkadziesiąt lat. Nowoczesne techniki umożliwiają znakomite łączenie właściwości drewna z potrzebami współczesnego odbiorcy, co owocuje powstaniem drzwi charakteryzujących się eleganckim designem i wysoką funkcjonalnością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane odznaczają się niewielkim stopniem rozszerzalności (czyli nie wypaczają się) oraz dobrą izolacją termiczną. Możliwość wykończenia ich powierzchni dowolnie wybranym kolorem, bejcą bądź lakierem sprawia, iż tego rodzaju drzwi sprawdzają się w wnętrzach przeróżnego typu – zarówno zaprojektowanych we współczesnym, minimalistycznym stylu, jak i apartamentach hołdujących stylistyce industrialnej. U producentów znajdziemy drzwi drewniane wytworzone z sosny, dębu oraz mahoniu, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, zabezpieczone ekologicznymi lakierami wodnymi, modele z progiem lub bez i masę innych wariantów, które zachwycają walorami estetycznymi i bardzo dobrze się prezentują przez lata.

Nowoczesne drzwi drewniane dla wszystkich pomieszczeń

Potrzebujesz założyć w swoim pokoju albo gabinecie skrzydła drzwiowe o nieszablonowych wymiarach lub nietypowym formacie? Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takiej sytuacji warto zaufać kompetentnym przedsiębiorstwom, które świadczą nieodpłatny pomiar, profesjonalne konsultacje, a także opcję wykonania projektu na indywidualne zlecenie. Firma Oknostol oferuje drzwi wysokiej jakości, a przy tym gwarantuje 5-letnią gwarancję na swoje produkty. Drzwi wewnętrzne drewniane można dostosować do indywidualnych potrzeb zamawiającego i np. wypełnić je szybami – m.in. szkłem witrażowym, fazowanym lub piaskowanym, co wyraźnie podnosi ich walory estetyczne oraz użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane bywają też posiadać w zamek w postaci wkładki, a w przypadku drzwi do toalety – w system zamykania łazienkowego.

Dane adresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

Top