Drzwi wejściowe drewniane dobrze się prezentują i są bezpieczne

Jeśli chcesz zamówić drzwi dwuskrzydłowe zewnętrzne, powinieneś odwiedzić tę stronę

Drzwi zewnętrzne mają kilka funkcji – chronią mieszkanie przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, strzegą przed włamaniem się złodziei oraz separują od zgiełku dobiegającego z ulicy. Czy opłaca się zainwestować w drewniane drzwi zewnętrzne? Kiedy zamówić drzwi dwuskrzydłowe?

Drzwi wejściowe – komfort cieplny i trwałość

Zakup drzwi zewnętrznych to jedna z najpoważniejszych decyzji, jakie musi podjąć każdy inwestor. Drewniane drzwi zewnętrzne z uwagi na swoje cechy oraz wytrzymałość od lat cieszą się dużym uznaniem. Drewno wygląda rewelacyjnie i można je wykończyć na wiele sposobów. Prawidłowo wykonane drewniane drzwi zewnętrzne wyróżniają się energooszczędnością i posiadają niewysoki współczynnik przenikania ciepła, co powoduje, że w mieszkaniu daje się odczuć komfort cieplny, a jednocześnie rachunki za ogrzewanie nie są za wysokie. Szukając drzwi do mieszkania należy rozważyć modele o grubości 92 mm lub 68 mm. Z uwagi na swoje właściwości znacznym powodzeniem cieszą się zwłaszcza ocieplane drzwi zewnętrzne wytworzone z drewna trójwarstwowo klejonego – nie deformują się i ciężko je uszkodzić, toteż bardzo dobrze sprawdzają się w zabudowie jednorodzinnej. Nowoczesne wejściowe drzwi drewniane posiadają najlepsze uszczelki.

Dwuskrzydłowe drzwi drewniane na wymiar

Producenci oferują także przygotowanie drzwi drewnianych na wymiar, które są zalecane w przypadku nietypowych otworów na drzwi. Z kolei drzwi wejściowe dwuskrzydłowe to propozycja dla tych, którym zależy na nieprzeciętnym designie. Jeśli szukamy drewnianych drzwi zewnętrznych dwuskrzydłowych na wymiar, należy zlecić ich produkcję firmie, która wykonuje indywidualne wzory na zlecenie, a przy tym zapewnia wieloletnią gwarancję na swoje produkty. W drzwiach drewnianych umieszcza się pięknie wyglądające szyby, np. ornamentowe. Kupujący mogą również wybierać spośród różnych rodzajów szyldów. Prócz walorów estetycznych, warto również podkreślić inne przymioty, którymi znamionują się dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Wyłamanie ich jest utrudnione, gdyż w dzisiejszych czasach coraz częściej wyposażone są w zabezpieczenia antywyważeniowe. Zapewnia to domownikom znakomitą ochronę. Dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne są wyposażone także trzypunktowy zamek listwowy, a kupujący może zdecydować się na niski próg aluminiowy bądź drewniany. Żeby osłonić powierzchnię drewnianych drzwi wejściowych przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych, do ich wytwarzania stosuje się impregnaty najwyższej jakości.

Dane adresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

Top