Etykiety na bimber. Jak ciekawie ozdobić domowe trunki

Zamów etykiety na wódkę na http://tinyurl.com/ycx5ao49.

Obyczaj ofiarowania prezentów na różnorodne okazje praktykowany jest od setek lat i od samego jego zarzewia jednym z najczęściej przekazywanych i, oczywiście, jednakowo entuzjastycznie akceptowanych podarunków, jest alkohol. Mnóstwo ludzi nie wyobraża sobie nie wziąć alkoholu na osiemnastkę, ślub bądź urodziny. Jak jednak odróżnić się od reszty, jeśli inni goście pomyślą o tym samym?

Etykiety butelki – podziękuj gościom weselnym

Na weselach napoje wyskokowe nie tylko są postawione na stolikach, ale również przyjęło się, że Państwo Młodzi obdarowują swoich gości butelkami z wódką przy pożegnaniu. Taki prezent jest uważany za formę podziękowania za przybycie na ślub. Jednakże taka butelka z wódką może też przerodzić się w wartościową pamiątkę, której rodzina czy znajomi nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Trzeba personalizować butelkę, a można zrobić to kupując etykiety weselne, zamieszczając na nich informację o wyrazy podziękowania, imionach Państwa Młodych czy dniu i miejscu ślubu. Etykiety na butelki można kupić w przeróżnych kolorach oraz wzorach, w związku z tym bez trudu można odszukać te, które będą pasować do stylu, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od wyobraźni nowożeńców. Rzecz jasna personalizowane etykiety na bimber i inne alkohole można wykorzystać nie tylko podczas wesela – są doskonałe na wyróżnienie się na imprezie urodzinowej lub wieczorze panieńskim.

Etykiety na butelki – ozdób własne przetwory

Etykietami z własnym nadrukiem można dekorować butelki w domowej piwniczce. Jeśli produkujesz swoje soki, wina bądź nalewki, a następnie dajesz je znajomym czy też rodzinie nawet bez okazji, możesz przystroić je wymyślnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą estetykę typowej flaszki. Poza tym butelki można także oznaczać używając wielobarwnych kapturków termokurczliwych i kapsli.

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Top