Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

Dowiedz się więcej o Renault części Kraków

Auta Renault nadal są w Polsce popularne. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci lubią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 r. Polacy nabyli ponad 5 tys. modeli Scenic oraz aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Sporym popytem cieszyło się też Renault Clio – w omawianym okresie kupiono blisko 2,8 tyś egzemplarzy niniejszego modelu.

Części Renault – jakie często ulegają awarii?

Kupiłeś wyśniony auto i chcesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do przeróżnych modeli tego producent są dostępne w stosownie zaopatrzonych sklepach www. Można w nich wyszukać elementy nadwozia, silnika, podwozia oraz układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z opinii klientów wynika, iż najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu skarżą się posiadacze Clio. Problemy podobnej natury mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, chociaż w tym przypadku szwankują też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się części Renault

Systematyczne kontrole techniczne i wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja długiego korzystania z auta tej francuskiej marki. Dostępne w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów.

Dane adresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

Top