Gdzie kupować części do aut Dacia?

części Dacia, Dacia części

Dacia to koncern motoryzacyjny z Rumunii, który od dnia założenia współdziała z firmą Renault. W naszym kraju auta tej firmy cieszą się olbrzymim popytem wśród klientów – zapewniają pasażerom bezpieczeństwo, są komfortowe, przestronne, dostępne w przystępnych cenach, a części Dacia można bez problemu kupić w wielu warsztatach samochodowych czy sklepach online i stacjonarnych. Wiele statystyk dotyczących 2018 r. wykazuje, iż najpopularniejszym modelem Dacii naszym kraju był Duster – w omawianym roku kupiono blisko 10,000 tych aut. Na następnej pozycji uplasowała się Dacia Sandero z ilością niemal 6,500 kupionych egzemplarzy. Kierowcy często wybierali również model Logan.

Elektronika, układ chłodniczy – te części Dacia być może zamienisz

Zgodnie z opinią kierowców pojazdów marki Dacia, zużyciu po kilku latach ulegają elementy takie jak kontrola układu ABS, oświetlenie, układ hamulcowy, a także elektronika, jakkolwiek jest to oczywiste przy regularnej eksploatacji pojazdu. Na szczęście często ulegające awariom części Dacia można kupić w szeroko zaopatrzonych sklepach online, w których dostępne są zarówno wyposażenie wewnętrzne aut, części układu hamulcowego, jak i karoserii. Dzięki obszernej ofercie sklepów można bardzo dobrze zatroszczyć się o każdą, także tak małą część naszego auta jak klamki drzwi czy spinki nadkola.

Wyposaż się w części Dacia w sklepach online

Dlaczego warto kupić części Dacia w sklepie online? Głównie z uwagi na dużą ofertę modułów eksploatacyjnych, a także rozsądne ceny. Po asortyment sklepów niestacjonarnych na co dzień sięgają nie tylko doświadczeni mechanicy samochodowi poszukujący części do warsztatów, ale też osoby prywatne.

Dane adresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

Top