Gdzie wykorzystuje się blachy trapezowe?

blacha trapezowa dachowa, blachodachówka trapez

Blachy trapezowe na dach tworzą wytrzymałe pokrycie, są tanie i mogą być wykorzystywane zarówno w przypadku posiadłości jednorodzinnych, jak i magazynów czy hal produkcyjnych. Dlaczego trapez na dach staje się coraz bardziej popularny?

Blachy trapezowe na dach – niedrogie a zarazem wytrzymałe pokrycie

Nazwa blach trapezowych wywodzi od jego kształtu – arkusze mają przetłoczenia w formie trapezu. Proces jej układania jest bardzo łatwy – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Materiał jest ceniony też z uwagi na zalety ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i robocizna nie pociągają za sobą znacznych kosztów. Z uwagi na niewielką cenę artykułu i łatwy montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej wykorzystywana do kładzenia pokryć dachowych i może być doskonałą alternatywą dla droższej blachy na rąbek. Rozwiązanie to charakteryzuje się doskonałą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową wytrzyma w dobrej kondycji przez kilkadziesiąt lat. Do tego jest bardzo lekki, dysponuje wysoką odpornością na czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.

Gdzie można położyć blachy trapezowe?

Blacha trapezowa wyśmienicie sprawdzi się jako pokrycie dachu domu jednorodzinnego o prostej bryle, przykładowo w stylu minimalistycznym. Najlepiej prezentuje się na obiektach z dachem o dużej powierzchni, pasuje zarówno do domów murowanych, jak i drewnianych. Może być także wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z przeróżnych okoliczności nie można stosować tradycyjnych dachówek ceramicznych. Trapez na dach będzie także bezbłędnie prezentować się jako wykończenie hal magazynowych, garaży bądź obiektów gospodarczych. Blachę trapezową dachowe dachową należy kupować bezpośrednio w sklepach producenta. Dzięki temu mamy pewność, że towar jest najwyższej klasy i zaspokoi nasze oczekiwania. Producenci oferują bogatą gamę barw blach trapezowych, a także akcesoria dodatkowe, np. orynnowanie dachu.

Dane adresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

Top