Jak wybrać odpowiednie bryczesy do jazdy konnej?

Szukasz spodni bryczesów? Wejdź na http://bit.ly/2ElnhrZ

Jazda konna wymaga nie tylko wielu wyrzeczeń, dużych pokładów cierpliwości i godzin pracy, ale też odpowiedniej odzieży, która nie będzie krępować ruchów. Potrzebujesz zamówić wysokiej jakości bryczesy do jazdy konnej? Obszerny wybór asortymentu znajduje się w sklepie Horse-Trade.pl!

Bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Wyróżniają się brakiem ciasnych szwów w miejscach, gdzie nogi przylegają do siodła, co zmniejsza ryzyko otarć naskórka. Prawidłowo uszyte spodnie bryczesy powinny być elastyczne i obcisłe, a jednocześnie nie ograniczać ruchów i pozwalać na wygodną jazdę w każdych warunkach. W sklepie internetowym Horse-Trade.pl dostępne są bryczesy wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów – specjalnych tkanin softshell czy bawełny z lycrą, dzięki którym dżokej będzie odczuwał pełną swobodę.

Jak wybrać najodpowiedniejsze bryczesy do jazdy konnej?

Bryczesy do jazdy konnej powinny być przede wszystkim dopasowane do budowy ciała jeźdźca i odpowiadać jego indywidualnym potrzebom. Poszukując odpowiednich spodni jeździeckich wskazane jest sprawdzić czy mają one specjalne wzmocnienie, zwane lejem, który może być wykonany z silikonu, skóry ekologicznej, ewentualnie innych materiałów dających solidną przyczepność do siodła. Spodnie bryczesy mogą mieć lej kolanowy lub pełny, obejmujący też łydki i uda. Osobną kategorią produktów są zimowe bryczesy do jazdy konnej – powinny one posiadać powłokę wodoodporną oraz termoizolacyjną, które gwarantują komfort cieplny podczas jazdy. Nie bez znaczenia są również walory użytkowe – liczne kieszenie i elastyczne zakończenia nogawek.

Dane adresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Top