Mydło dezynfekujące – w płynie i w piance

mydło antybakteryjne, naturalne mydło w płynie

Mydło antybakteryjne eliminuje z powłoki skóry drobnoustroje chorobotwórcze oraz inne niebezpieczne patogeny. Czym winno charakteryzować się mydło w płynie, żeby sprostało oczekiwaniom przeróżnych konsumentów? Gdzie używane są profesjonalne mydła dezynfekujące?

Zastosowanie mydła dezynfekującego

Mydła o cechach antyseptycznych wykorzystywane są nie tylko w zwykłych gospodarstwach domowych, ale też zamawiane przez przemysł gastronomiczny, zakłady pracy czy placówki medyczne. Na rynku dostępne są rozmaite rodzaje mydeł – produkty w płynie, w piance, z dodatkowymi składnikami odżywczymi, przeznaczone do skóry delikatnej, mycia włosów oraz ciała, mydła w opakowaniach z pompką, jak również do stosowania z bezdotykowymi pojemnikamizapewniających najwyższy poziom higieny. Na specjalną wzmiankę zasługuje mydło w piance stanowiące środek wyjątkowo ekonomiczny – pozwala otrzymać aż 2500 doz mydła z opakowania 1000 ml. Mydło w piance skutecznie myje, bardzo dobrze rozprowadza się na skórze i bez trudu zmywa.

Mydło w płynie dla skóry wrażliwej

Mydła w płynie znajdujące się w asortymencie sklepu VerdeAvis odpowiadają europejskim normom jakościowym i są przetestowane dermatologicznie. Artykuły pielęgnacyjne przeznaczone dla osób z wrażliwą skórą nie zawierają substancji zapachowych, barwników ani innych składników alergicznych – można je stosować codziennie, bez strachu o podrażnienia. Część produktów zostało wyróżnionych certyfikatem Ecolabel świadczącym o najwyższej jakości i nadawanym środkom nieszkodliwym dla ekosystemu. Mydła dezynfekujące oferowane przez sklep VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i zaopatrzone w demontowalny dozownik, co upraszcza ich późniejszy recykling.

Dane adresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

Top