Namioty imprezowe – zastosowanie

Nie ma nic bardziej zachęcającego do udziału w przyjęciu zorganizowanym na świeżym powietrzu niż wykorzystanie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli cieszyć się tańcami lub pysznym jedzeniem bez obaw, że zmoczy ich deszcz lub silny wiatr rozrzuci papierową zastawę.

Jak możemy użyć namiotów imprezowych?

Na imprezy nie chodzimy wyłącznie do sal – doceniamy możliwość biesiadowania pod chmurką. Popyt na namioty imprezowe wzrasta z każdym rokiem: wykorzystuje się je na podczas eventów firmowych, bankietach, uroczystościach weselnych. Namioty na imprezy sprawdzą się zarówno podczas skromnego bankietu urodzinowego, jak i hucznego przyjęcia na sto osób. Dzięki możliwości dopasowania rozmiaru i kształtu, namiot imprezowy jest zawsze trafionym rozwiązaniem.

Namioty na imprezy – komu przydadzą się?

Namioty imprezowe przydadzą się głównie osobom, które planują przyjęcie w plenerze: narzeczonym chcącym zorganizować niezpomniane przyjęcie weselne, dyrektorom korporacji przygotowującym spotkania intgracyjne, a także np. pracownikom agencji eventowych, którzy dbają o liczne imprezy zlecane im przez klientów. Namiot na imprezy to niezbędny element letniej zabawy!

Zalety namiotu na imprezy

Solidna stalowa konstrukcja, wytrzymałość poszycia, system air control zapobiegający skraplaniu się wody – oto podstawowe cechy, którymi charakteryzują się najwyższej jakości namioty imprezowe . Sprzedaż tego asortymentu odbywa się najczęściej poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy, a na stronie internetowej dystrybutora bądź producenta mamy podane dostępne wymiary i rodzaje namiotów. Szerokość namiotu wynosi od 3 do nawet 8 metrów, a długość – od czterech do nawet dwudziestu pięciu metrów. Mamy do wyboru również maskownice w kilku kolorach.

Top