Pawilon ogrodowy – mocna konstrukcja łatwa w montażu

Organizujesz imprezę na świeżym powietrzu i zastanawiasz się nad odpowiednim zadaszeniem, pod którym schronią się goście na wypadek deszczu? A może potrzebujesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? przeczytaj, jakie przeznaczenie posiadają pawilony ogrodowe i na co należy zwrócić uwagę przy doborze namiotu.

Zastosowanie pawilonu ogrodowego

Dostępne na rynku pawilony ogrodowe świetnie sprawdzą się podczas ważnych imprez i rodzinnych uroczystości. Zostały zaprojektowane z myślą o przyjęciach typu baby shower, rocznicach, rodzinnych zjazdach, urodzinach, złotych godach, weselach w plenerze i innych ważnych wydarzeniach, zasługujących na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, a także modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy ochrania zaproszonych gości nie tylko przed opadami deszczu, ale również przed silnym promieniowaniem słonecznym. Nowoczesny namiot-pawilon zapobiega także skraplaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego tzw. fartuch retencyjny. Kupić można namioty sezonowe, które posiadają nieprzemakalne poszycie, oraz całoroczne. Wybór właściwego produktu powinien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Pawilony ogrodowe – łatwe w montażu i wytrzymałe

Pawilony ogrodowe cechują się mocną konstrukcją i mogą przetrwać w nienaruszonym stanie przez długi okres czasu, a intuicyjne składanie i rozbiórka pawilonu sprawiają, że poradzi sobie z tym każdy, kto przynajmniej raz rozkładał tradycyjny namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnych typach podłoży – betonowym lub trawiastym. Pawilony ogrodowe posiadają również ocynkowane stopy kotwiące, które zapewniają stabilność całego szkieletu.

Top