Praktyczne akcesoria domowe – balon na wino

Jeśli chcesz zamówić balon na wino, koniecznie wejdź na superbutelki.pl.

Balon do wina to wspaniały prezent dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do składowania napojów własnej roboty. W jakich objętościach występuje gąsior na wino? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Balon na wino – wyjątkowy upominek

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako nieprzeciętny upominek dla bliskiej osoby – baniak na wino napełniony własnoręcznej roboty trunkiem można wręczyć z okazji imienin, rocznicy ślubu, jubileuszu, urodzin lub obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to też znakomita dekoracja stołu podczas rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, 18 urodzin, wesela i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najdrobniejszy detal gąsior do wina wspaniale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior do wina – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o 5-litrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej porcji trunków. Takie pojemniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Urządzasz wesele i chciałbyś poczęstować uczestników własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową lub winem? Dzięki gąsiorom na wino bez problemu przewieziesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych flaszek. 5-litrowe gąsiory na wino wyprodukowane są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Top