Producent drzwi drewnianych – jakość i dbałość o produkt

Szukasz drzwi drewnianych na wymiar? Sprawdź www.oknostol.com.pl

Oknostol to firma, która może pochwalić się wieloletnią praktyką w wytwarzaniu wszelkiego rodzaju elementów stolarki okiennej i drzwiowej. Okres obecności na polskim rynku spowodowało, że jej pracownicy gwarantują klientom najwyższą jakość sporządzanych produktów i obsługi klienta. Ramy okienne przedsiębiorstwa Oknostol cechuje nie tylko ich wysoka ergonomia, ale też ich niezawodność, osiągnięte dzięki wykorzystaniu w toku ich wykonywania nowoczesnych technologii. Oprócz okien w ofercie Oknostol znajdziemy też drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o świetnych parametrach. Przy projektowaniu, wytwarzaniu oraz składaniu elementów stolarki otworowej pracownikom przedsiębiorstwa przyświeca troska o osiągnięcie czterech wartości: absolutnego bezpieczeństwa produktów, ich wysokiej jakości, pełnej wygody eksploatacji, jak również satysfakcji użytkownika.

Czym wyróżniają się wyroby producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent okien oraz drzwi drewnianych cechuje się dużą troską o jakość własnych produktów. Produkowane przez firmę drzwi drewniane na wymiar to świetne rozwiązanie dla klientówszukających niestandardowych, ale w pełni ergonomicznych i solidnych produktów. Zapewniają one domownikom najwyższy komfort – skutecznie tłumią zewnętrzne hałasy i tworzą bardzo dobrą izolację termiczną, co ma znaczenie nie tylko w sezonie grzewczym, ale też podczas nasilonych upałów. Ten producent drzwi drewnianych niezmiernie dużą wagę przykłada również do kwestii bezpieczeństwa własnych wyrobów – wyposaża się je w bardzo dobre zabezpieczenia utrudniające włamania. Wszystko dopełnia ich nieprzeciętna, przyciągająca wzrok stylistyka. Drzwi drewniane Oknostol zachowują przez wiele lat zarówno zalety wizualne, jak i swoją funkcjonalność, gdyż produkowane są zawsze z surowców najwyższej jakości.

Drzwi drewniane – kompleksowa obsługa

Ten dostarczający drzwi wewnętrzne małopolski producent daje się zauważyć również na polu kontaktów z klientem. Wszyscy korzystający z usług Oknostol mogą liczyć na nieodpłatną konsultację przy doborze stosownego modelu drzwi, jak również pomiar w mieszkaniu, dzięki któremu założenie drzwi odbędzie się bezproblemowo. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast opcję zlecenia wytworzenia drzwi drewnianych na wymiar według ich osobiście przygotowanego projektu, bezbłędnie dopasowanych do ściśle sprecyzowanych wyobrażeń. Dotyczy to nie tylko metoda wykończenia ościeżnicy i skrzydła, ale również ich wielkości.

Dane adresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

Top