Serwetki gastronomiczne – wybierz najwyższą jakość

Znajdź papierowe serwetki.

Serwetki gastronomiczne to produkty higieniczne, które powinny być elementem wyposażenia każdego baru, herbaciarni czy dowolnego lokalu podającego żywność. Jakie typy serwetek są zwykle używane? Na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu tego produktu?

Serwetki gastronomiczne – zastosowanie

Serwetki papierowe są używane w różnego typu lokalach gastronomicznych – od barów szybkiej obsługi, przez burgerownie, zakładowe i przedszkolne stołówki, domy weselne, herbaciarnie, aż po puby. Te materiały higieniczne jednorazowego użycia świetnie zastępują tradycyjne chusteczki wytworzone z tkaniny, a zarazem pozwalają oszczędzić na kosztach ich czyszczenia i magazynowania. W sklepach znajdziemy wszelkiego typu serwetki papierowe – wytrzymałe dwuwarstwowe serwetki z włókniny, które nie rozrywają się podczas użycia, przez co doskonale wypełniają swoją funkcję, a także jednowarstwowe serwetki do dozowników wykorzystywane w lokalach samoobsługowych.

Papierowe serwetki – zmniejsz ilość generowanych odpadów

Chcesz zaopatrzyć swój lokal gastronomiczny w wysokiej jakości serwetki papierowe? Rozważ kupno tych, które są dozowane po jednej sztuce. Umożliwia to zmniejszenie ilości generowanych śmieci i osiągnięcie sporych oszczędności. Często kupowane są również dekoracyjne serwetki papierowe, sprzedawane w rozmaitych kolorach – są one wytwarzane dla restauracji, w których niezwykle istotne jest wywołanie dobrego wrażenia. Na szczególną uwagę zasługują papierowe serwetki firmy Tork cechujące się wysoką solidnością oraz niebywałą wręcz absorpcją wilgoci. Produkty te można nabyć zarówno w wersji do popularnych dozowników na stolik (wertykalnych i horyzontalnych), jak i dyspenserów na bar czy do zabudowy.

Dane adresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

Top