Słoiki i butelki szklane w hurcie – co oferują hurtownie?

Dowiedz się, gdzie kupić butelki szklane na soki w hurcie, wejdź na superbutelki.pl.

Produkcja artykułów spożywczych jest branżą gospodarki, która póki będzie żyć człowiek nie wstrzyma działalności. Pomimo tego, iż większością rynku produktów spożywczych rządzą potężne koncerny, jest to równolegle branża, w której wyśmienicie radzą sobie niewielkie firmy, o ile znajdą klienta na swój ekologiczny, smakowity albo autorski wyrób. Przeznaczona na sprzedaż żywność musi być zapakowana tak, by towar jak najdłużej pozostał zdatny do spożycia, a zatem m.in. w butelki oraz słoiki ze szkła. Atutem tego typu opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, bo można je recyklingować.

Hurtowe zamówienie słoików i butelek to sposób na zmniejszenie wydatków

Oczywiste jest, iż oferty od dystrybutorów kierowane do nabywcy indywidualnego rozmijają się dostrzegalnie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest małą przetwórnią produkującą takie artykuły, jak np. konfitury, ocet czy pasztety, będzie potrzebować co roku nie kilkuset opakowań ze szkła, lecz ilości zdecydowanie przekraczające liczbę paru tysięcy sztuk. Kupno butelek oraz słoików w hurcie będzie w związku z tym dla niego nie tylko formą redukcji kosztów, bo zamawiając opakowania całymi paletami z reguły można oczekiwać sporego rabatu od hurtownika, ale także oszczędnością na kosztach transportu, ponieważ jedną dostawą można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na kilka miesięcy. Cena hurtowego kupna pojemników ze szkła jeszcze bardziej zmniejszy się, gdy zamówimy je u rodzimego dostawcy butelek oraz słoików. Dzięki temu też otrzyma towar o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – tu kupisz butelki i słoiki na palety

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie różnego kształtu i pojemności słoiki oraz butelki ze szkła idealne do przechowywania piwa, wina lub soków. Transportowane są one do zamawiającego na paletach zdolnych pomieścić – zależnie od objętości opakowań – po 400, 1600, a nawet 2700 sztuk danego pojemnika. Podmioty posiadające własne auta transportowe mogą również odebrać zakupiony towar bezpośrednio z magazynu sprzedającego. Razem z butelkami bądź słoiczkami w hurcie można dodatkowo zamówić odpowiadającą ilość innych niezbędnych elementów, jak nakrętki, kapsle czy korki dopasowane do wybranego typu opakowania.

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Top