Sztuczne rzęsy – idealna oprawa oczu w kilka sekund

Jeśli chcesz kupić przedłużane rzęsy, odwiedź tę stronę

Bujne i długie rzęsy to najwspanialszy atrybut każdej kobiety. W dzisiejszych czasach także panie, których los nie obdarzył ciemną oprawą oczu, mogą chwytać za serce rozbrajającym spojrzeniem – wystarczy, że nałożą sztuczne rzęsy. Z tworzyw są one wykonane i jaka jest ich wytrzymałość?

Sztuczne rzęsy – z jakich materiałów są produkowane?

Przedłużane rzęsy to prosty i niezawodny sposób na wspaniałe zaakcentowanie makijażu. Pragniesz zaopatrzyć się najwyższej jakości sztuczne rzęsy, które zapewnią długotrwałe i bezkonkurencyjne efekty? Najbardziej popularnym rozwiązaniem są rzęsy na pasku i w formie kępek. W pierwszym przypadku jedyne co trzeba wykonać to przykleić pasek do powieki górnej nieco ponad zarysem rzęs – efekt jest błyskawiczny. Sztuczne rzęsy w kępkach pozwalają natomiast idealnie zagęścić włoski, lecz można je zastosować wyłącznie na zewnętrznych kącikach powiek. Dostępne w sklepach modele rzęs są produkowane z wysokiej klasy polimerów, przykładowo z poliestru, ale także z naturalnych materiałów, jak np. włosie pozyskane z norek syberyjskich, proteiny jedwabiu czy też sterylizowane ludzkie włosy. Obecnie powodzeniem cieszą się też rzęsy wegańskie.

Przedłużane rzęsy – kup również odżywkę, klej oraz szczypczyki

Przedłużane muszą być nie za ciężkie, by nie obciążać oka i zapewniać maksymalny maksymalny komfort, a jednocześnie łatwe do nałożenia i wyjątkowo mocne. Na rynku dostępne są zarówno jednorazowe rzęsy, jak i modele kilkukrotnego użytku, które doskonale sprawdzą się na eleganckich bankietach. Kupiłaś już sztuczne rzęsy? Miej na uwadze, że do ich nakładania niezbędne są dodatkowe przybory – hipoalergiczny klej nie wywołujący podrażnień oczu oraz pęseta. Po usunięciu sztucznych rzęs, zaleca się też posmarować powieki specjalną odżywkę, która wzmocni prawdziwe włosy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]

Top