Szukasz drukarki 3D dla swojej firmy? Zobacz co oferuje CadXpert

Jeśli chcesz kupić drukarkę 3D, koniecznie wejdź na cadxpert.pl.

W ofercie CadXpert natkniesz się wyłącznie na urządzenia od wiodących producentów takich rozwiązań: FormLabs i MakerBot, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszym asortymencie, pracują między innymi w technologiach: FDM, SLA oraz PolyJet.

Drukarki 3D Stratasys – zredukują wydatki na produkcję

Marka Stratasys jest światowym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od ponad trzech dekad – a dokładnie od 1988 roku – zaopatruje klientów nowoczesne rozwiązania oraz instrumenty. Oszacowano, iż wykorzystując drukarki 3D i inne produkty Stratasys można nieomalże o 90 procent obniżyć koszty produkcji i czas przeznaczony na proces produkcyjny. Główne założenia pracy specjalistów marki Stratasys to zapewnianie najwyższej jakości usług i drukarek 3D, a także wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Bestsellery z oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla przemysłu oraz biznesu. Nowinką w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do szybkiego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Formlabs to kolejny wiodący producent drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta marka w branży maszyn do druku przestrzennego? Formlabs produkuje najbardziej zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, takie jak SLS i SLA. Nową propozycję w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, działające w prekursorskiej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi odmianę technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszelkie inne urządzenia firmy Formlabs – charakteryzuje się bezproblemową obsługą i ergonomiczną konstrukcją. Czym pionierska technologia LFS odróżnia się od SLA? Bez wątpienia lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i szybkością druku, jak również precyzyjnym odzwierciedleniem najdrobniejszych elementów. W LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, dzięki temu można ekspresowo wydrukować tożsame makiety, do czego dąży się najczęściej w masowej, powtarzalnej produkcji.

MakerBot dla biznesu, edukacji, przemysłu

MakerBot konstruuje wysokiej klasy profesjonalne urządzenia do druku 3D, pracujące wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tej firmy mają rozległe zastosowanie w rozlicznych branżach edukacji, przemysłu, biznesu i wielu pozostałych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która obsługuje materiały dostępne dla kolekcji MakerBot Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Otrzymany wydruk jest trwały i dokładny, a podczas procesu drukowania nie pojawiają się zniekształcenia czy przesunięcia warstw.

Dane adresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]

Top