Szukasz najlepszych drukarek 3D? Sprawdź ofertę CadXpert

Z szerokim asortymentem sklepu z drukarkami 3D zapoznasz się na cadxpert.pl.

CadXpert jest jednym z wiodących na polskim rynku podmiotów, który rozpowszechnia technologię druku 3D. Istotną sferą działalności CadXpert jest sklep online, który w swoim asortymencie posiada urządzenia do drukowania przestrzennego: drukarki 3D i skanery 3D. Następnym filarem jest oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE, jak również usługi: skanowanie 3D, projektowanie 3D oraz drukowanie 3D. Dostępne w ofercie sklepu drukarki 3D pracują w oparciu o trzy technologie: PolyJet, FDM oraz SLA, natomiast usługi druku 3D są realizowane w technologiach SLS, SLA, PolyJet, DMLS oraz FDM.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor profesjonalnych drukarek 3D oraz skanerów 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor firmy Stratasys, a także wyłączny dystrybutor drukarek 3D MakerBots i urządzeń marki Formlabs. To największa w Polsce oferta instrumentów do drukowania przestrzennego – powyżej 20 modeli drukarek 3D oraz kilkanaście różnych skanerów 3D. Prócz tego CadXpert oferuje szeroki katalog materiałów do druku 3D – ponad 50 propozycji, w tym również tworzywa wysoko specjalistyczne, m.in.: Nylon 12 CF, Antero 800 NA i inne (elastyczne, dentystyczne, inżynieryjne, biokompatybilne itd.). Poza materiałami eksploatacyjnymi i akcesoriami firma CadXpert posiada też żywice fotopolimerowe, filamenty i pozostałe tworzywa wykorzystywane do druku 3D.

CadXpert – kompleksowa obsługa posprzedażowa

Oferta firmy CadXpert jest skierowana zarówno do klientów prywatnych, nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D firmy MakerBot), jak i specjalistów, przedsiębiorców i przedstawicieli różnych sektorów (sprzęt firmy Stratasys). Firma CadXpert działa jako sklep online, udostępnia też showroom z siedzibą w Krakowie. Wszyscy, którzy chcą skonsultować ze znawcami możliwości techniczne konkretnego sprzętu z oferty sklepu, swoje projekty czy są po prostu zainteresowani procesem druku przestrzennego, powinni przyjechać do krakowskiego showroomu. CadXpert gwarantuje także szeroką obsługę posprzedażową: szkolenie w obsłudze zakupionych drukarek 3D, wsparcie techniczne oraz merytoryczne czy opiekę serwisową oraz pogwarancyjną.

Drukarki 3D – nie tylko dla ogromnych koncernów

Jaką wysokość osiągają koszty narzędzi do druku 3D – skanerów i drukarek 3D? Nawet małe albo średniej wielkości przedsiębiorstwo może sobie pozwolić na profesjonalną drukarkę lub skaner 3D. Inwestycja w specjalistyczne narzędzia do druku 3D szybko się zwróci – w przypadku branż, takich jak stomatologia, medycyna, odlewnictwo czy motoryzacja, samodzielne prototypowanie i drukowanie, zamiast zlecania tych działań, będzie wymierną oszczędnością dla firmowych finansów.
Rynek sprzętu do drukowania 3D prężnie się rozwija – a co za tym idzie, pojawiają się nowe technologie oraz możliwości, na które niegdyś mogły sobie pozwolić tylko ogromne korporacje. Dziś – dzięki obniżeniu cen materiałów do druku 3D oraz samych drukarek 3D – dostęp do nich posiadają także mniejsze firmy, te z o wiele skromniejszym budżetem. Urządzenia do drukowania przestrzennego są stale ulepszane i modyfikowane, z miesiąca na miesiąc spada koszt sporządzania części prototypowanych, drukowanych z pomocą urządzeń addytywnych. Inwestycja w profesjonalne urządzenie do druku przestrzennego ma wiele zalet, do głównych z nich zaliczyć można przyspieszenie procesu produkcji oraz obniżenie kosztów.

Dane adresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]

Top