Wyposażenie warsztatów i myjni samochodowych – maty dezynfekcyjne

Szukasz mat dezynfekcyjnych? Sprawdź https://verdeavis.pl/wyposazenie/maty-podlogowe/maty-specjalistyczne.html

Maty podłogowe mają mnóstwo zastosowań i są wykorzystywane w przemyśle, służbie zdrowia, gastronomii i pozostałych sektorach rynku. Jesteś zainteresowany funkcjonalnymi i ergonomicznymi wycieraczkami przemysłowymi? Dowiedz się, jak się je stosuje.

Mata dezynfekcyjna przejazdowa – zastosowanie?

Maty dezynfekcyjne stosowane są w wielu sektorach – w myjniach, warsztatach samochodowych, na stacjach benzynowych, przy stanowiskach obróbki metali, w szpitalach specjalistycznych, lokalach gastronomicznych, w zakładach przetwórstwa spożywczego, kuchniach, narzędziowniach, stanowiskach obróbki żywności, przy hodowli trzody chlewnej, a więc wszędzie tam, gdzie wymagane jest utrzymanie czystości. Maty dezynfekcyjne uniemożliwiają rozprzestrzenianie się niebezpiecznych drobnoustrojów chorobotwórczych – wirusów, bakterii i grzybów, a także redukują ryzyko roznoszenia się opiłków czy pyłu. W sklepach dostępne są też maty olejochłonne, które wspaniale sprawdzają się w fabrykach i innych obiektach, gdzie możliwe jest ryzyko przenoszenia się smarów na obuwiu. Maty te pochłaniają bowiem substancje oleiste.

Maty gumowe przemysłowe – popraw bezpieczeństwo i wygodę pracy

Maty dezynfekcyjne przejazdowe posiadają właściwości amortyzujące i antypoślizgowe, dzięki którym poprawia się wygoda i bezpieczeństwo pracowników oraz pozostałych osób przebywających wewnątrz obiektów. Wybrane maty przemysłowe są powleczone warstwą wzbogaconą korundem, co pozytywnie wpływa na ich antypoślizgowe właściwości. Dodatkowo profile najazdowe mat przemysłowych chronią przed ewentualnym potknięciem się.

Dane adresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

Top