Z czego produkuje się pieczywo?

Chcesz kupić pieczywo Kraków? Powinieneś odwiedzić ten adres.

Pieczywo to w naszej kulturze podstawa diety człowieka. Wytwarzane jest z wody, mąki soli, mleka, środków spulchniających (najczęściej zakwasu chlebowego lub drożdży) i różnych dodatków wzbogacających doznania smakowe, takich jak słonecznik, sezam lub mak.

Dlaczego warto spożywać pieczywo?

Pieczywo to pożywienie bardzo bogate w mnóstwo najróżniejszych składników energetycznych i odżywczych, potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. W jego składzie widnieją przede wszystkim białka, węglowodany i aminokwasy. Równocześnie należy wspomnieć o błonniku oraz wielu witaminach, których zdecydowanie najwięcej zawiera wieloziarnisty, ciemny chleb.

Pieczywo w Krakowie

Najlepiej kupować pieczywo w tradycyjnych piekarniach. Jedynie wtedy ma się gwarancję, że spożywane wypieki nieprędko staną są czerstwe.
Z niezwykłej dbałości o klienta i znakomitych produktów słyną szczególnie piekarnie krakowskie, sławiące się wielkim zaufaniem kupujących. Sprzedawane w nich pieczywo przyrządzane jest z pasją, zgodnie ze sprawdzonymi przepisami, co jest gwarancją znakomitego smaku i najlepszej jakości użytych składników.

Dane adresowe:
Piekarnia Pochopień
ul. Kochanowskiego 22
31-127 Kraków

Tel.: 12 633 75 02
E-mail: [email protected]

Top